Admiral Markets rozdává €10 000 ke vkladům

Brokerská společnost Admiral Markets, o které jsme nedávno psali recenzi přichází od září s fantastickou nabídkou pro všechny obchodníky.

K novým vkladům dává až 50% bonus a to do výše až 10 000 Euro! V recenzi jsme trochu kritizovali, že je škoda, že pro nové obchodníky není k dispozici žádný bonus, ale co se nestalo, chvíli po vydání recenze je bonus na světě, že by si to z AM někdo přečetl? :)

50% bonus od Admiral Markets

Admiral Markets dává 50% bonus ke všem novým vkladům

Podmínky bonusu jsou poměrně výhodné. Bonus lze vybrat, což u takto velkých částek nebývá vždy zvykem, a obchodník má na splnění podmínek pro jeho výběr celých 180 dnů.

Za každý jeden zobchodovaný lot se uvolní 4 Eura bonusu, což je pro aktivnější obchodníky relativně snadné dosáhnout.

Bonus není bohužel 50% v plné výši, ale pro vklady do 10 000 EUR se jedná spíše o 25% – 40% bonus, a při vkladech vyšších jak 20 000 EURO je nabídka bonusu opět individuální, jak je u Admiral Markets zvykem.

Rozsah bonusových částek

Rozsah bonusových částek

Úplné znění bonusových podmínek v českém jazyce si můžete přečíst zde.

Získat bonus

mm

Autor: Ivo Mahler

Miluji obchodování na trzích a vše kolem toho. Když jsem se poprvé seznámil s CFD deriváty, byl jsem očarován možností obchodovat velké objemy s relativně malým kapitálem. Tak jako v životě je ale nahoře i dole, takže byly doby lepší i horší. Nyní se již považuji za zkušeného obchodníka, který neobchoduje srdcem, ale rozumem. Když neobchoduji, rád píši články sem na Investomanii, vzdělávám se nebo se toulám přírodou.
Štítky , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *