DomůRecenze24Option Recenze

24Option Recenze

Publikováno

24 Option
Spolehlivý zprostředkovatel vašich obchodů – to je 24option

V dnešním článku jsme se zaměřili na recenzi brokera 24Option, který patří k velkým mezinárodním zprostředkovatelům obchodu s binárními opcemi v mnoha světových jazycích. Patří k těm nejstarším a nejspolehlivějším brokerům. Tato obchodní platforma ukázala výhodné řešení pro velký rozptyl binárních možností s maximální investicí 100 000 dolarů. Broker 24Option se v roce 2014 stal vítězem FBO v oblasti nejlepších výplat. To je také důvod, proč k němu stále přicházejí noví a noví zákazníci.

[CTA_button link=“http://option.go2jump.org/SH19nN1″ text=“Navštívit 24Option“]

Speciální funkce

Po vytvoření vašeho účtu a vložení prvního vkladu dostanete svého osobního obchodního manažera, který vám bude nápomocen při vašem obchodování.

Jestliže vložíte alespoň 10 000 dolarů, získáte zlaté členství, a k tomu jako bonus osobní trénink s analytikem trhu. Navíc budete dostávat 2 % navíc za výnosy ve všech obchodech.

Vklad nad 10 000 dolarů vám vynese platinové členství. Samozřejmostí je osobní trenér jako u členství zlatého a k tomu navíc 4 % na výnosech ze všech uskutečněných obchodů. Také dostanete neomezené výběry vašich peněžních prostředků.

Pro začátečníky může být velkou nevýhodou výše minimálního vkladu, který činní 24 dolarů, což je na dnešní dobu poměrně vysoká částka. Pokud minimální vklad srovnáme např. s TopOption, kde je minimální vklad pouhých 10 dolarů, nemůžeme tohoto brokera úplně doporučit obchodníkům, kteří ještě nemají příliš velké zkušenosti. V souvislosti s velkým počátečním vkladem má ovšem 24option nejvyšší maximální investici, ta je nastavena opravdu vysoko až na výše zmíněných 100 000 dolarů.
24option je notifikován u ČNB, a tak nabízí obchody bez rizika, také díky regulaci společností CySEC. Peníze investorů jsou tak v bezpečí před možnými podvody.

Obchodování, software a aktiva

Platforma 24option umožňuje obchodovat mnoho druhů binárních opcí a přináší tak zajímavé možnosti. Obchodovat můžete klasické HIGH/LOW, one touch opce, boundary opce a oblíbené minutové opce.
Některé profity tohoto brokera patří spíše k nadstandardním. Doba exspirace opce se pohybuje od 60 sekund až po celé dny. Navíc je zde nabízena možnost refundace při neúspěšném obchodu na úkor menšího profitu.
Pro všechny registrované klienty, kteří vložili vklad nad 250 dolarů, je k dispozici demo účet, který je nutné si vyžádat u přiděleného obchodního manažera. Možnost otestovat si platformu by však měl určitě každý obchodník využít.
Pokud jsou pro vás důležité kvalitní softwarové funkce a propracovaná obchodní platforma, je 24option to nejlepší pro vás.
Využít můžete i obchodní aplikaci pro mobilní telefony, která je výhodná na cestách a je volně ke stažení.

Podpora a služby

24option má poměrně velký jazykový výběr. Nabízí uživatelskou podporu v 16 jazycích. Bohužel není v češtině, což může být pro některé obchodníky velkou překážkou.
Je potřeba zdůraznit, že i když je součástí služeb brokera také live chat, není vždy dostupný ve všech jazycích tak, jak je inzerován a často je podporována jen angličtina. Někdy se také může stát, že při live chatu, místo toho, abyste dostali odpověď na svou otázku, budete přesměrováni k vašemu manažerovi účtu. Často se to stává právě u otázek na binární opce, kdy chcete získat potřebnou informaci okamžitě a ne čekat na odpověď od manažera.

Náhled platformy 24 Option
Broker 24option nabízí přehlednou platformu pro každého

Bankovní převody

Vklad není překvapivě okamžitý. Například vklad u Moneybookers, který je za normálních okolností proveden ihned, zde trvá 24 hodin.
Možností vkladu po registraci je více. Můžete použít klasickou kreditní kartu nebo bankovní převod. Provést vklad lze také prostřednictvím přednabitých kupónů Ukash.
První výběr peněz je zdarma. Poté už následují poplatky. Pokud jste členem zlatého nebo platina klubu, poplatky platit nemusíte. Výběr je možný od 100 dolarů.

Poplatky za zpracování v 24option jsou následující:

Moneybookers 2 %
Kreditní karta 3,5 %
Bankovní převod 30 dolarů

Shrnutí:

Minimální vklad: 24 dolarů
Bonus: neomezený
Druhy opcí: High/Low opce, One Touch opce, Boundary opce, minutové opce
Zhodnocení: 89 %
Demo účet: ano
Live chat: ano

[CTA_button link=“http://option.go2jump.org/SH19nN1″ text=“Navštívit 24Option“]

Náhled úvodní stránky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Testy společností