Bitcoin konference v Praze 14.5. 2015

Bitcoin Conference 2015 Prague

Bitcoin Konference v Praze 14.5.2015

Bitcoin konference jede do Prahy

Mezinárodní konference věnovaná kryptoměně Bitcoin se bude konat v srdci Evropy – v Praze. Zkušenosti z pořádání úspěšné Bitcoin konference v Moskvě, Petrohradu a Kyjevě daly pořadatelům Smile Expo důvod, proč usnout na vavřínech, ale i nadále rozšiřovat působnost této show. A tak, 14. května bude hostit hlavní město České republiky Bitcoinovou konferenci 2015, které se zúčastní přední evropští odborníci v oboru, Bitcoinoví nadšenci a všichni zájemci o rozvoj této oblasti.

Podle organizátorů je střední a východní Evropa ideálním místem pro rozvoj a popularizaci digitálních měn. To je i hlavní důvod pro volbu dějiště Bitcoin Conference 2015. V Praze se sejdou zástupci různých evropských společností, které pracují s Bitcoin, odborníkci a kritici z celé Evropy.

Bitcoin Conference Prague 2015 se stane platformou pro sdílení zkušeností a znalostí. Bude se diskutovat o trendech a možných scénářích vývoje kryptoměny po celém světě.

Je jasné, že všichni hosté a účastníci si akci užijí. Na show bude také výstavní plocha, kde budou zástupci společností využívajících bitcoin ukazovat své projekty, inovativní řešení a poznatky ze svého vývoje, které mohou být k užitku i běžným podnikatelům.

Kromě toho se na Bitcoinové konferenci v Praze představí i zástupci začínajících podniků v oblasti bitcoinu.

Po skončení oficiální části akce bude pro účastníky konference uspořádána jedinečná party pro celou Bitcoin komunitu, a protáhne se až do rána :)

Chcete-li získat podrobné informace o Bitcoin konference v Praze, naleznete na oficiálních stránkách akce bitcoinconf.eu.

mm

Autor: Ivo Mahler

Miluji obchodování na trzích a vše kolem toho. Když jsem se poprvé seznámil s CFD deriváty, byl jsem očarován možností obchodovat velké objemy s relativně malým kapitálem. Tak jako v životě je ale nahoře i dole, takže byly doby lepší i horší. Nyní se již považuji za zkušeného obchodníka, který neobchoduje srdcem, ale rozumem. Když neobchoduji, rád píši články sem na Investomanii, vzdělávám se nebo se toulám přírodou.
Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *