Media Bohemia změní podobu bezrealitky.cz

Mediální skupina Media Bohemia, která patří Danielovi Sedláčkovi a v České republice provozuje 34 rádiových stanic, získala v realitním portálu bezrealitky.cz podíl 51 procent. Zbylý podíl si ponechá dosavadní vlastník Genesia Investment a skupina Rockaway, která patří Jakubu Havrlantovi, který realitní portál zakládal. Bezrealitky.cz je portál, který se zaměřuje na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitosti přímo mezi majiteli a klienty.

Portál bezrealitky.cz nabízí k prodeji či pronájmu nemovitosti bez zásahu realitní kanceláře.

Portál bezrealitky.cz nabízí k prodeji či pronájmu nemovitosti bez zásahu realitní kanceláře.

Cenu, za kterou získala Media Bohemia podíl 51 procent v realitním portálu bezrealitky.cz nezveřejnila. Dosavadní vlastník Genesia Investment a skupina Rockaway si nechávají menšinový podíl. Tuto informaci zveřejnila společnost ve své pondělní tiskové zprávě. Server bezrealitky.cz je zaměřen především na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí přímo mezi majiteli a zájemci. Díky vstupu nového partnera chce získat společnost přístup k novým zdrojům a know-how, díky čemuž bude moci změnit nabízené služby.

Jednatel společnosti MMS Digital z Media Bohemia Jan Fahoun uvedl, že na realitním trhu vidí společnost velký potenciál v růstu doplňkových služeb pro ty, kdo řeší prodej či nákup nemovitostí, ale nevyhledávají z různých důvodů služby realitních kanceláří. I pro tyto klienty připravuje společnost velkou marketingovou kampaň, která bude podporovat novou podobu portálu a nabídku nových služeb na rádiích, která patří skupině a na internetu.

Media Bohemia vlastní několik médii v ČR

MMS Digital, která podíl v bezrealitky.cz koupila, patří pod mediální skupinu Media Bohemia, která provozuje 34 rádiových stanic v České republice. Její součástí jsou i zastupitelství Media Marketing Services a ImpressionMedia, zážitková firma Allegria – Firma na zážitky či dabinkové a nahrávací studio Audiotech. Díky MMS je skupina z 50 procent vlastníkem dominantního rozhlasového média zastupitelství Radiohouse.

Portál bezrealitky.cz je internetovým tržištěm s nemovitostí. Na něm je možné prodat nebo pronajmout nemovitost, aniž by byla kontaktována realitní kancelář. Žádná ze stran transakce neplatí zprostředkovatelskou provizi a podle serveru, je návštěvnost každý měsíc kolem 300 tisíců zájemců.

mm

Autor: Ivo Mahler

Miluji obchodování na trzích a vše kolem toho. Když jsem se poprvé seznámil s CFD deriváty, byl jsem očarován možností obchodovat velké objemy s relativně malým kapitálem. Tak jako v životě je ale nahoře i dole, takže byly doby lepší i horší. Nyní se již považuji za zkušeného obchodníka, který neobchoduje srdcem, ale rozumem. Když neobchoduji, rád píši články sem na Investomanii, vzdělávám se nebo se toulám přírodou.
Štítky , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *